Anasayfa  /  Markalar  /  Mason Industries  /  Titreşim Kontrolü  /  Askılar

Askılar

Mason firması, 1958 öncesinde daha ilkel formda dizayn edilen ve kullanılan yaylı ve kauçuk esaslı askıları, kendi üretim standartları ile geliştirip günümüz teknolojisi ile dizayn etmektedir.

HD, HS, DNHS, 30N ve 30 tipi askılar günümüz teknolojisi ile üretilen titreşim alıcılar arasındadır. Askı titreşim alıcılarından en etkili ve kullanımı pratik olan 30N tipi dizaynımızdır. 30N tipi ürünün yapımında kullanılan yaylar, SLF tiplerinin üretiminde kullanılan yaylardan daha geniş çaptadır. Bu yüzden 30N tipi askının muhafaza kutusu üzerindeki delik büyük dizayn edilir ve bu bize titreşim esnasında meydana gelecek harekette muhafaza içerisindeki yayın 30° salınım yapması için hareket olanağı sağlar. Askı sistemleri üretiminde kauçuk delikli parçalar, yay kalıpları ve kauçuk alt tabanlar kullanırız. Bunları tek bir sistem gibi düşünür ve öyle dizayn ederiz. Mason ayrıca, borulardaki genleşme sorunlarını önlemek amacı ile özel askı üretimi yapmaktadır.

Asılacak ekipman ya da tesisatın frekansına göre seçilen kauçuk, yay ya da her ikisini bir arada olduğu titreşim alıcı askılardır. 30, 30N, PC30N(16) , W30N(17) tipleri uygulama şekline göre seçilmektedir.

Dökümanları görüntülemek için tıklayınız.

 
 
 
 

DKM İnşaat; SİSMİK Koruma,TİTREŞİM Kontrolü ve SES Yalıtımı konularında PROJE - DETAY ÇÖZÜMLERİ,

MALZEME TEDARİĞİ HİZMETLERİ vermektedir.

 

Tüm güncel haberler, yenilikler ve duyurular e-postanızda!

Abone Olun