Anasayfa  /  Markalar  /  Index  /  Duvarda Ses Yalıtımı  /  Topsılent Duo

TOPSILENT Duo

  •  

Tuğla, Gazbeton, B.A. Duvarlar: Tuğla duvarların yalıtımı temel olarak ağırlığına bağlıdır. Duvarın ağırlığı arttıkça yalıtım değeri de artar. Ağır ve esnek ses yalıtım bariyeri TOPSILENT Duo, keçeli yüzeyi ile mevcut duvar yüzeyine minimum noktada temas ederek oluşturduğu ayırıcı hava boşluğu sayesinde duvar kalınlığını arttırmadan mükemmel bir ses yalıtım çözümü sunar.

Alçı Plaka Duvarlar: Alçı plaka ile yapılan duvarlarda ses yalıtımı kütleye doğrudan bağlı değildir. Alçı plaka profilleri arasında kullanılan lifli yalıtım malzemeleri yutucu bir katman oluşturur. Birim ağırlığa yüksek etkisi olmayan bu malzemelere ek olarak iki alçı plaka arasında TOPSILENT Bitex kullanılması; birim ağırlığı arttırmak, kesintisiz bir detay oluşturmak ve kritik frekanslarda etkin bir ses yalıtımı yapmak için ideal çözümdür.

FONOSTRIP

Duvar ile döşeme bağlantısında bölme duvarların altında ses ve titreşim yalıtımı amacıyla kullanılan akustik şeritlerdir. Kullanıldığı detaya göre ses yalıtım değerine 2 ile 4 dB katkı sağlar.

Tabloları görüntülemek için tıklayınız.

Dökümanları görüntülemek için tıklayınız.

 
 
 
 

DKM İnşaat; SİSMİK Koruma,TİTREŞİM Kontrolü ve SES Yalıtımı konularında PROJE - DETAY ÇÖZÜMLERİ,

MALZEME TEDARİĞİ HİZMETLERİ vermektedir.

 

Tüm güncel haberler, yenilikler ve duyurular e-postanızda!

Abone Olun